piątek, 31 lipca 2015

See Bloggers w Gdyni

Wstyd się przyznać, ale dopiero pierwszy raz pojawiłam się na See Bloggers. Dlaczego wstyd?  Bo impreza odbywa się zaledwie kilometr od mojego domu, a zapowiedzi były zawsze imponujące. Po wielu pozytywnych opiniach w końcu dotarłam i chyba oczekiwałam zbyt wiele.

Narzekanie nie leży jednak w mojej naturze i oczywistym jest, że przy organizowaniu tak dużego eventu nie wszystko będzie się podobać. Faktycznie impreza zrobiona z rozmachem, warsztaty tematyczne, mnóstwo prelekcji, atrakcje sponsorowane, spotkania i imprezy integracyjne.


Zjazd ponad 600 bloggerów z całej Polski to przede wszystkim możliwość spotkania ciekawych ludzi, których kojarzysz z sieci, śledzisz ich wpisy, a oprócz tego poznanie nowych, zupełnie nieznanych osób.


Ostatecznie po See Bloggers czuje się zmotywowana do działania, do systematycznej pracy na obu blogach (choć rozważam połączenie Trzy w jednym z Grubym albumem), moja wiedza na temat blogowania jest poszerzona.


Nie będę pisać refleksji na temat, które wykłady podobały mi się bardziej, a które mniej i dlaczego, bo przecież nie taka jest tematyka tego bloga i kogo to interesowało na zjeździe się pojawił... 

W związku z tym, że impreza odbywała się w Gdyni relacja zdjęciowa też musi być :) 


Miłego weekendu 

Gdynia zjazd bloggerów

gdynia zjazd bloggerów

gdynia zjazd bloggerów

gdynia zjazd bloggerów

gdynia zjazd bloggerów

gdynia zjazd bloggerów
zjazd bloggerów w gdyni
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz