znajdziesz nas na

Image Map

czwartek, 14 września 2017

zdjęcia Trójmiasta w fotoksiążce od Saal Digital

         Uwielbiam wywoływać zdjęcia, duże, małe, ogromne, do ramki, do antyramy, do albumu, do kartonu, na półkę, dla siebie, na prezent ... Ciągle to robię, ale nigdy nie w formie fotoksiążki. Firma Saal Digital umożliwiła mi przetestowanie ich fotoksiążki i dziś zamierzam podzielić się swoją opinią. 

        Aby stworzyć autorską fotoksiążkę należy pobrać program Saal Design, który umożliwia nam wstawianie zdjęć w jakimkolwiek układzie i formacie chcecie. Tutaj muszę przyznać, że nie miałam nadzwyczaj dużo czasu, żeby pobawić się rozkładówką ale program daje sporo możliwości. Ponad to do dyspozycji mamy różne rodzaje okładek: twarde, miękkie, skórzane, imitujące drewno oraz inne materiały. W zależności od gustu wybieramy wersję błyszczącą lub matową.  Kiedy już wiemy, jaką wielkość fotoksiążki chcemy projektowanie pozostaje czystą przyjemnością. Ja wybrałam format 28x19, 26 stron z twardą błyszczącą okładką w cenie 150zł plus 20zł kosztów przesyłki. 
       Jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości fotoksiążki, którą otrzymałam błyskawicznie po złożonym zamówieniu. Kolory i odcienie wywołanych zdjęć są adekwatne do oryginału. Ze szczególną uwagą przyglądałam się samej okładce, na której standard zdjęcia dopieszczony jest w najmniejszym detalu. Kartki fotoksiążki są również wyjątkowo grube i trwałe. 
     Nie musiałam odrywać listków kwiatka lubię nie lubię bo zdecydowanie lubię produkt, który otrzymałam od firmy Saal Digital i polecam również Wam. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to cena. Zrobiłam rekonesans i faktycznie fotoksiążki oscylują w dosyć wysokich stawkach, ale to jest jedyny aspekt przy którym mogłabym się zawachać z zamówieniem. Jeżeli jednak cena nie jest dla Was problemem to z czystym sumieniem polecam Wam wyroby Saal Digital. 
Zdecydowane tak za łatwość projektowania, za wysoką klasę użytego materiału,  za świetną jakość zdjęć, za niezwykle krótki czas oczekiwania na przesyłkę. 

PS. Przy tych wszystkich zachwytach zapomniałam nadmienić, że kontakt z firmą jest bardzo miły, cierpliwy i natychmiastowy. 

Serdecznie dziękuję 

http://www.saal-digital.pl/fotoksiazka/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz