poniedziałek, 3 kwietnia 2017

#cały gaweł #tarttoria sopot centrum #sopot

Z ogromną przyjemnością tworzę kolejnego posta o miejscach stosunkowo nowych, w których  przyjemnie się bywa. Brzmi banalnie, ale właśnie tak jest, tu nie marnujesz ani czasu, ani pieniędzy. Przy ulicy Dworcowej w nowym budynku sopockiego dworca odwiedzam Tarttorię oraz Całego Gawła.

Cały Gaweł Cantine Bar Cafe to mistrzowskie bistro w którym uprzejmość i otwartość załogi czaruje tuż przy wejściu. We wnętrzu nie ma niby niczego nadzwyczajnego, a jednak jest wiele. Połączenie betonu, drewna, przyjemnego oświetlenia, kwiatów, skórzanych sof, ciekawego baru, dużych okien, neonów, frapujących pozycji czytelniczych i dobrej muzyki magnetyzuje. W menu, są pozycje stałe oraz nowości sezonowe, świetne jest również to, że w Całym Gawle zwraca się uwagę na lokalność i jakość produktów oraz napojów. Jest przyjemnie, swobodnie, apetycznie. Czar pryska, kiedy przychodzisz i nie ma miejsc, ale wytrwale wracamy.

http://www.calygawel.pl/ 

 

sopot

 


sopot


sopot


sopotsopot


sopot


sopot


sopot


sopot


sopot


sopot


sopot


sopot


sopot

sopot


sopotDrugie równie interesujące miejsce to Tarttoria Sopot Centrum w której zjesz obłędne tarty zarówno słodkie jak i słone. Wybór jest spory, toteż każdy znajdzie coś dla siebie od wegan po tych mięsolubnych, trudniej  zdecydować się na jeden konkretny rodzaj. Dodatkowa kusząca opcja to zestawy tart dnia (słodka lub wytrawna)z kawą w absolutnie rozbrajającej cenie. Wnętrze jest minimalistyczne, przyjemne, modne, do mnie trafia. Połączenie bieli, drewna i metalu, króluje długi common table, ale znajdziesz także bardziej intymne stoliki. Tarrtoria jest bardzo dobrym wyborem również na wieczór, ja jeszcze z wieczornej możliwości nie skorzystałam, ale zamierzam.

Tarttoria ul. Kościuszki 14 Sopot 

https://www.facebook.com/Tarttoria/?fref=ts 

 

sopot

sopot


sopot


sopot


sopot


sopot


sopotBrak komentarzy:

Prześlij komentarz