czwartek, 12 stycznia 2017

# gdańsk # park oliwski # drukarniacafe

Kolejny nowy rok, krok w nieznane, ale w jakimś stopniu planowane. Chciałabym więcej, lepiej, ciekawiej dla 3cityguide. Jest tyle unikatowych miejsc, które warto pokazać. Jestem szczęściarą, że mieszkam w Trójmieście, ubóstwiam te trzy miasta i nie potrafię poruszać się po nich bez aparatu, ale tak naprawdę sprawiam największą frajdę sobie. Mimo, że jest wiele podobnych,  lepszych lub gorszych stron od moich zamierzam dalej, oby częściej umieszczać posty. Czy się uda... nie wiem, mimo różnych innych obowiązków i zainteresowań ponownie spróbuję. 


Gdańsk w dekoracjach świątecznych przytłumił pozostałe miasta, za sprawą oliwskich illuminacji. Tysiące światełek świeci się w Parku Oliwskim do końca stycznia. Bajkowy klimat sprawia, że magia Świąt trwa nadal. Imponujące wrażenie robią ściany lampek w jednej z głównych alei tworząc coś w rodzaju świetlnego tunelu.

 

Kalorie jak zawsze uzupełniamy w Drukarni, ktoś mógłby pomyśleć, że ktoś znajomy prowadzi lub pracuje w Drukarni, jednak nic bardziej mylnego. Pod każdym względem doceniam Drukarnię dlatego często tam bywam i z pewnością kawiarnia z Mariackiej zawita jeszcze nie raz na 3cityguide. Miłości nie oszukasz.
3cityguide


3cityguide

3cityguide

3cityguide

3cityguide

3cityguide


trzy w jednym 3cityguide

trzy w jednym 3cityguide

gdańsk


gdańskgdańsk


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz