piątek, 9 czerwca 2017

#brabank #gdańsk #guga sweet


trzy w jednym, 3cityguide.com

 

Dzisiaj porywam Was w okolice wiosennego Brabanku, ul Stara Stocznia, który staje się nowym ultra ciekawym miejscem na mapie Gdańska. 

Nadzwyczajne przede wszystkim za sprawą widoku na calusieńkie Stare Miasto, za sprawą dobrej nowej architektury Brabanku, a także za sprawą sąsiedztwa Muzeum II Wojny Światowej. Powstały i powstają tutaj kolejne restauracje, kawiarnie i bary. Nic tylko przybywać. My odwiedziliśmy już trzy: Guga Sweet, Motlava oraz Correze. Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam Guga Sweet (Stara Stocznia 2/9), natomiast w niedalekiej przyszłości kolejne. 

Guga Sweet to kawiarnia w której zjecie tylko zdrowe słodkości, bez cukru, jajek i mąki. Oferta deserów jest naprawdę spora, a do tego wyciskane soki, przekąski, pieczywo i najważniejsze, że wszystko jest zdrowiusieńkie. Wnętrze Guga Sweet jest przyjemne, widok z okien zniewalający,a osbługa bardzo gościnna i rozmowna :) 

https://www.facebook.com/pg/gugasweet/about/?ref=page_internal

Od niedawna obok Guga Sweet otwarto również restaurację Guga Spicy, tam jeszcze nie byliśmy ale lada chwila nadrobimy. 

http://gugafood.pl/o-nas-2/

 

trzy w jednym, 3cityguidetrzy w jednym, 3cityguide3cityguide. trzy w jednymtrzy w jednym. 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.com


trzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.com3cityguide.com


 trzy w jednym, 3cityguide.comtrz w jednym, 3cityguide.com


trzy w jednym, 3cityguide.com
trzy w jednym, 3cityguide.com


 

Każda wizyta w Gdańsku byłaby niepełna, jeśli nie przejdę się ukochana ulicą Mariacką. 

 

trzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.comtrzy w jednym, 3cityguide.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz