poniedziałek, 26 czerwca 2017

Ulica Elektryków, Stocznia Gdańska

Za widnego, od wczesnego ranka ludzie pracują tu jak mróweczki,a w weekendy, w porze letniej tłumy zjeżdżają w to samo miejsce by się bawić, spotykać, jeść i pić. Mowa o Stoczni Gdańskiej, a dokładnie o ulicy Elektryków. Niesamowita atmosfera, luźny niezwykle integrujący klimat. Porównując z nocnym marketem w Warszawie, albo raczkującym Podwórkiem z Dolnego Miasta ulica Elektryków zdecydowanie wygrywa. Nie wiem czy to za sprawą otaczających dźwigów i hal stoczni gdańskiej ale jest tu wyjątkowo. Świetna alternatywa dla sopockich klubów, pokusiłabym się o opinię, że jest to lepsza opcja niż Sopot. magia Stoczni działa!

Imprezy mają odbywać się przez całe wakacje, nie tylko w weekendy. Warto śledzić wydarzenia Elektryków na fb.Stoczniuj, leżakuj, dokuj 

Wpadajcie i przekonajcie się sami :) 


Dodatkowym atutem lokalizacji Elektryków jest bliskość SKM-ki oraz tramwajów.Elektryków

gdansk

nocny market

nocny market


2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawe miejsce, muszę koniecznie tam zajrzeć, ponieważ uwielbiam stocznie, a Stocznia Gdańska jest przepiękna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj tak Stocznia w Gdańsku ma swój urok ;) Szkoda, że stocznie upadają, ale takie wykorzystanie powierzchni to idealny pomysł ! Świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu :)

    OdpowiedzUsuń